• Serdecznie zapraszamy rodziców przyszłych uczniów klas 1 na zebranie

w dniu 28.08.2023r. na godz. 16.00 w gabinetach:

1a- gab. 310

1b-gab.305

1c- gab. 304

Do zobaczenia!

Rekrutacja trwa od 20 marca do 03 kwietnia 2023 r.

Dokumenty do pobrania:

wniosek_klasa_I_2023-24.doc

RODO.docx

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do pierwszej klasy w okresie od 4.maja do 11.maja 2023  powinni złozyć oświadczenie woli.

OSWIADCZENIE_WOLI_I_KLASA.docx

Szanowni Państwo

Zbliża się czas, w którym staniecie Państwo przed koniecznością podjęcia bardzo ważnej decyzji dotyczącej miejsca, w którym kolejne lata spędzi Państwa dziecko.

Zapraszamy do skorzystania z oferty nasze ”podstawówki”, która posiada wiele walorów przemawiających za tym, by wybrać właśnie nas.

Zapewniamy dzieciom opiekę i edukację prowadzoną przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy korzystają z bogatej infrastruktury i nowoczesnego wyposażenia szkoły.

Nasza „Piątka” zapewnia dzieciom:

• jednozmianowość
          • rozległy teren wokół szkoły, położenie w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy miasta,
          • przestronny budynek z szerokimi korytarzami, dwie sale gimnastyczne, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, miasteczko ruchu drogowego,
          • gabinety wyposażone  w najnowszy sprzęt multimedialny, m. in. tablice interaktywne, projektory, wizualizery, urządzenia wielofunkcyjne

oraz komputery dla uczniów,

• nowoczesne i bogato wyposażone pracownie: biologiczną, chemiczną

i fizyczną oraz pracownie informatyczne,

• stołówkę, gabinet fizjoterapeuty wyposażony w profesjonalny sprzęt

do rehabilitacji ruchowej, windę dla osób niepełnosprawnych.

Budynek i jego otoczenie są monitorowane.

Nieustannie dokładamy starań, by zapewnić wszystkim dzieciom bezpieczeństwo i warunki do wszechstronnego rozwoju.

W tym celu w szkole prowadzi się:

• zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkolnej świetlicy

(w godz. 6.15 – 16.15),

• koła zainteresowań: językowe, teatralne, artystyczne, muzyczne, sportowe, historyczne, naukowe, matematyczne itd.,
          • naukę drugiego języka obcego już od klasy IV (język niemiecki)
          • dodatkowe zajęcia w ramach projektów i programów edukacyjnych,

w tym projektów międzynarodowych,

• naukę programowania od klasy 1,

Nasze dzieci otoczone są opieką pielęgniarki, pedagoga, psychologa, fizjoterapeuty i logopedy.

Rodzice mają bezpłatny dostęp do dziennika elektronicznego LIBRUS.